Автомобілі

Гонку в Хересі виграв Марк Маркес на Honda

Гонку в Хересе выиграл Марк Маркес на Honda

В Іспанії на трасі в Хересі розіграли четвертий етап мото-Гран-прі серії MotoGP.

У “королівському” класі гонку виграв іспанець Марк Маркес з Repsol Honda. Друге місце на подіумі зайняв француз Йохан Зарко з Monster Yamaha Tech3, відстав більш ніж на 5 секунд. Третім став італієць Андреа Ианноне з Team Suzuki, відставання якого від переможця перевищила 8 секунд. Гонка проходила на сухому треку.

Валентино Россі із заводської “Ямахи” став п’ятим, його напарник по команді іспанець Маверік Віньялес – сьомим.

Хорхе Лоренсо, Дані Педроса, Андреа Довизиозо, Кел Кратчлоу і ще три пілота з 25 стартували гонщиків до фінішу не дісталися. Педроса, Лоренсо і Довизиозо зіткнулися всі втрьох в одному повороті і всі вилетіли з гонки. Судячи з усього, Лоренсо то не помітив йде по внутрішньому колу шостого повороту Педросу, то у нього вильнув мотоцикл, але в підсумку вони зіткнулися так, що Педросу вилетів з сідла, а Лоресно заодно і збив свого напарника по команді Довизиозо.

У загальному заліку класу в результаті за підсумками усіх чотирьох минулих етапів (Катар, Аргентина, США і Херес) лідирує Марк Маркес з 70 очками. На другій сходинці розташувався Йохан Зарко з 58 очками. Третім йде Маверік Віньялес, у нього 50 очок. Четверту сходинку займає Андреа Ианноне з 47 очками. П’ятий – Андреа Довизиозо, 46 очок.

Валентино Россі з 40 очками на шостому місці. Хорхе Лоренсо лише двадцятий, у нього 6 очок. Наступний, п’ятий за рахунком етап чемпіонату світу MotoGP-2018 (з 19), пройде через 2 тижні, 20 травня у Франції на трасі Ле Ман.